Ajakirjast

Mitu korda oled Sa seisnud kiiskavate kaanepiltidega uhkeldava ajakirjariiuli ees ja tundnud, et siin pole midagi päriselt mulle? Sa oled tüdinenud väljaandest väljaandesse korduvatest kaanepersoonidest ning värskeimad nipid deidi õnnestumiseks või nõuanded suhte alustamiseks ja lõpetamiseks ei paku Sulle huvi? Sind ei paelu numbrist numbrisse korduvad artiklid stiilis sinine/hall/punane on uue hooaja moevärv?

Ajakiri Sensa on mõeldud Sulle, kui tunned, et soovid sisukat lugemist ning igakuist mõttekaaslast ja inspiratsiooniallikat teemadel, mis Sulle korda lähevad. Me teeme ajakirja Sulle, kes sa hindad loomulikku ilu ja korras suhteid, vabadust valida ja oskust otsustada, enese arendamist ja vaimset ning füüsilist tasakaalu.

Sensa hoiakud, väärtused ja lähenemised kombineerivad vana ja uut, teadmisi idast ja läänest, lõunalaiuste ja põhjamaade temperamente, klassikat ja kaasaegset, teadust ja traditsioonide tarkusi. Sensa on trükitud keskkonnahoidlikult. Sensa ilmub iga kuu alguses. Igas numbris on vähemalt 113 lehekülge.

Sensa on ilus, täpselt nagu Sina. Läbi selle ajakirja teeme sulle pai.

Sinu Sensa

Värske number

Eelmised numbrid
  • banner
  • banner