2015. aasta oktoobri number

Ajakiri Sensa
Oktoobrinumbri peateemaks on köök kui kodu süda. Rubriik „Sensa fookus“ algab artikliga „Köök on kodu süda“, milles räägivad toidust, köögist ja kõigest sinna juurde kuuluvast Terje Mander ja Moonika Teas. Järgnev artikkel „Lapsed sööma!“ kirjutab, kuidas kujundada juba lapseeas tervislikud toitumisharjumused.
Ilurubriik „Lihtsalt kaunis“ avaneb looga „Naturaalne ja särav“, mis õpetab, kuidas teha loomulik ja särav jumestus. Iluartikkel „Puhas vesi“ annab nõu, mis tooted aitavad taastada naha niiskusvarusid. Uudistelehekülg „Ilu võlu“ kajastab uusi ilutooteid ja hooajalisi nõuandeid. Lehekülgedel „Ma armastan oma keha“ avaneb inspireeriv lugu Sensa lugeja suhtest oma kehaga.
Rubriigi „Tõeline mina“ avalugu „Kas armastus on olemas?“ annab mõista, et abstraktsete mõistete komplektid, millega me armastuse võlusõna tähistame, on igaühe puhul erinevad. Kadi Kütt esitab oma psühholoogiakolumnis küsimuse, kuidas elada nii, et iga päev oleks parim päev. Artiklis „Liblikaefekt“ tuleb juttu sellest, kuidas väikestest asjadest saavad alguse suured muutused. Rubriigis „Valust läbi“ tuleb juttu raskest lapsepõlvest. Keskkonnauudised kajastuvad lehekülgedel „Rohelised mõtted“. Lehekülgedel „Sensa elu“ kohtub Terje Metsavas naiselikult särava Katrin Saali Sauliga. Tantrakolumnist Katrin Silman kirjutab emaks olemisest.
Rubriik „Tasakaal“ avaneb artikliga „Peruu Q’uero hõimu müstiline maailm“, milles Heidi Niidassoo kirjeldab šamanismi õpitoas saadud kogemusi. Edasine artikkel „Läbi emotsioonide puhtusesse“ jutustab rännakuteraapias kogetut. Sensa heaolu leheküljed on tulvil tervislikke soovitusi, ürituste- ning tooteinfot. Artiklis „Tants – võimalus kogeda sõnulseletamatut“ viiakse lugeja omapärasesse tantsumeditatsiooni. Rene Bürklandi kolumnis tuleb juttu külmetushaigustest.
Rubriik „Kõigile meeltele“ algab uue kolumniga „Sensa päikese all“, mis kirjeldab eestlanna Anneli Hiiesalu igapäevaelu Toscanas. Reisiloos „Maagiline Bali kui joogaparadiis“ toob Tom Valsberg meieni Bali Spirit festivalil kogetu. Sensa maitsete leheküljed aitavad lugejail orienteeruda uute toiduainete ja –maitsete maailmas. Grete Sutropi maitsetekolumn räägib suppidest. Toiduartiklis „Talvevarud purkidesse“ tuleb hoidiste tegemisest. Kultuurilehed toovad lugejani põnevate raamatute, teatri- ja kinotükkide ning muude sündmuste info.

Loe edasi ajakirjast

Värske number

Eelmised numbrid
  • banner
  • banner