2016. aasta oktoobrinumber

Ajakiri Sensa
Oktoobrinumbri peateemaks on naise vägi. Rubriik „Sensa fookus“ algab artikliga “Naiseks olemise vägi”, mille autor Mirjam Hakkaja aitab mõista naise olemust ning tema potentsiaali täielikku avaldumist segavaid käitumis- ja mõttemustreid. Sellele järgnev lugu “Seitse söödavat vägilast” toob lugejani loodusannid, mis oma toiteväärtuse ja tervistavate komponentide poolest teistest peajagu üle on.
Ilurubriik „Lihtsalt kaunis“ avaneb artikliga „Ajurveeda toetab ilu“, mis õpetab ilu eest toksiinidevabalt hoolt kandma. Uudistelehekülg „Ilu võlu“ kajastab uusi ilutooteid ja hooajalisi nõuandeid. Loomingulehekülgedel saab näha Äli Kargoja loomingut.
Rubriik „Tõeline mina“ avaneb artikliga „Kontrollidraama“, mis kirjutab inimsuhetes nii tavalisest võimuvõitlusest. Kadi Küti psühholoogiakolumnis on juttu võimatu võimalikkusest. „Sensa elu“ lehekülgedel jagab oma mõtteid, kogemusi ja unistusi Liisi Koikson. Uues ettevõtluskolumnis jagab Sirle Truuts mõtteid hingega ettevõtmistest. Uus tasakaalukolmnist Rivo Sarapik jagab sisekaemusi ja kogemusi sisemise tasakaalu otsinguil.
Rubriigi „Tasakaal“ avalugu „Seksuaalenergia, naise salavägi“ annab tantristliku jooga soovitusi naiseliku väe ja elujõu suunamiseks ja kasvatamiseks. Sensa heaolu leheküljed on tulvil tervislikke soovitusi, ürituste- ning tooteinfot. Sensa maaelu lehekülgedel tuleb juttu Muhu maakodust. Kolumnis „Sensa pärimus“ kirjutab Liisa Kaasik vanarahva toimetustest ja uskumustest vihmakuul. Sensa kuukalender aitab hoida silma peal kuuseisudel ning nende mõjul.
Rubriik „Kõigile meeltele“ avaneb kolumniga „Sensa päikese all“, milles Anneli Hiiesalu jagab vihjeid oma edasistest eluplaanidest Toscanas. Reisiloos jagab Tom Valsberg reisisoovitusi spirituaalseks puhkuseks. Sensa maitsete leheküljed aitavad lugejail orienteeruda uute toiduainete ja -maitsete maailmas. Grete Sutrop räägib toidukolumnis kõrvitsast. Toiduartiklis tuleb juttu teistmoodi kalaroogadest. Kultuurilehed toovad lugejani põnevate raamatute, teatri- ja kinotükkide ning muude sündmuste info.

Loe edasi ajakirjast

Värske number

Eelmised numbrid
  • banner
  • banner