2017. aasta novembrinumber

Ajakiri Sensa
Novembrinumbri peateemaks on suhete õppetunnid. Rubriik „Sensa fookus“ algab artikliga „Selgeks silutud suhted“, milles kolm väekat naist kirjeldavad oma teekonda läbi valusaima suhtekogemuse. Sellele järgnevas loos „Kas koos on parem kui üksi?“ kirjutab Maarja-Liis Loo oma veendumustest, milleni ta on läbi oma suhtekogemuste jõudnud. Artiklis „Kui suhe laguneb“ tuleb juttu lahutusest ja sellele järgnevast perioodist.
Rubriigi „Tõeline mina“ persoonilugu tutvustab lugejale näitlejanna Maarja Jakobsoni elurõõmsat maailma. Artikkel „Kuidas jõuda tõeni?“ räägib omaenese tõeni jõudmisest. Artikkel „Emotsionaalne pagas“ annab mõtteainet, mis võiks olla põhjuseks, kui tunneme end peale teise inimesega jutuajamist rusutuna. Lapsevanemakolumn soovitab naistel omavahel rohkem suhelda.
Rubriigi „Tasakaal“ avalugu „Saladusteta elu võlu“ räägib Ingrid Pihela teekonnast iseenda täieliku aktsepteerimiseni. Sensa heaolu leheküljed on tulvil tervislikke soovitusi, ürituste- ning tooteinfot. Kuukalendrist leiad kuuseisud ja vanarahva tähtpäevad. Sensa raamatunurk toob lugejani huvitavad raamatuleiud. Artikkel „Retropärl Võsul“ tutvustab lugejale suvekodu, mis tulvil skulptor Feliks Blumbergsi kunsti- ja kätetööd. Alkeemianurk õpetab meid märkama negatiivseid mõttemustreid. Rubriigis „Sensa tark“ jagab lugejaga oma maailmanägemust Viivi Luik.
Ilurubriik „Lihtsalt kaunis“ avaneb artikliga „Ilu põhitõed“, mis põhineb skandinaavialikul põhitõel: vähem on rohkem. Uudistelehekülg „Ilu võlu“ kajastab uusi ilutooteid ja hooajalisi nõuandeid. Artiklis „Ilurituaalid kaamose vastu“ tuleb juttu vannimõnudest, eeterlikest õlidest ja küünlaleegi väest.
Rubriik „Kõigile meeltele“ avaneb Lii Undi kolumniga elust Indias. Reisilugu viib lugeja Tansaaniasse. Artikkel „Tervisejuurikas kurkum“ õpetab seda imejuurt enda heaoluks igapäevaselt kasutama. Toidukolumnis tuleb juttu putrudest. Toiduartiklis „Tants tatraga“ jagab võrratute kasutusvõimalustega tatra retsepte Liisa Kaasik. Sellele järgneb kuuhoroskoop. Kultuurilehed toovad lugejani põnevate teatri- ja kinotükkide ning muude sündmuste info.
 

Loe edasi ajakirjast

Värske number

Eelmised numbrid
  • banner
  • banner